13–14 квітня 2016 року в м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку»

13–14 квітня 2016 року в м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку». Форум був присвячений завершенню декади ООН з освіти для збалансованого розвитку.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська екологічна ліга та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Метою Форуму - об’єднання зусиль та сприяння співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій задля впровадження в Україні освіти для збалансованого розвитку, активізація міжнародного освітнього співробітництва.

У заході взяли участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів, вчителі-практики позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, працівники дошкільних установ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, природоохоронних громадських організацій, менеджери з еколого-освітньої роботи установ природно-заповідного фонду, бізнес-структури, ЗМІ.

Представники мережі "Освіта в інтресах сталого розвитку в Україні" також взяли участь у Форумі та поділилися досвідом щодо створення онлайн платформи для обміну інформацією, створенням та проведенням екологічних ігор та матеріалів тощо. Також представники Мережі розповіли про співпрацю з Комітетом ЄЕК ООН з питань освіти для сталого розвитку та поділилися останніми новинами щодо проведення Конференції Міністрів "Довкілля для Європи", проведення якої заплановано на червень 2016 року в м. Батумі (Грузія), і де планується обговорення питань щодо освіти для сталого розвитку на високому рівні, що стане подальшим дороговказом діяльності у даній сфері.