Члени Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» - співробітники НПП «Голосіївський» провели зустріч з учнями англійської спецшколи

Члени Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» - співробітники Національного природного парку «Голосіївський» в рамках заходу «Збережемо первоцвіти» провели зустріч з учнями 3 класу 173 англійської спецшколи в бібліотеці ім. Петра Вершигори (м. Київ), котру чудово організував колектив бібліотеки.

Було презентовано фотоальбом «Первоцвіти-тендітна усмішка весни», підготовлений співробітниками парку та нову книжку Олени Крижановської «На межі міста і лісу». Також було проведено заняття «Деревоказка Голосіївського лісу».

Школа та бібліотека отримали фотоальбом «Первоцвіти-тендітна усмішка весни», книжки Олени Крижановської серії Бібліотечки Колоска: «Пригоди в Чарліссі". "Пригоди Зернят в країні здоров"я". "На межі міста і лісу", "Чому вони так називаються?", "Чому змінюються пори року?" та плакат «Прибережно-водна флора Полісся», підготовлений за результатами досліджень Проекту ПМГГ ЕФ «Збереження та відновлення біорізноманіття в басейні р. Мика».