"Наша країна у світланах" - перші кроки ініціативи переможців молодіжного конкурсу із Сєвєродонецька

Нагадуємо, що громадська організація «Екологічне майбутнє» спільно з Партнерською Мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» в рамках реалізації  проекту ПМГ ГЕФ, проводила конкурс ініціатив на підтримку сталого розвитку молодіжної громади.

Сєвєродонецький міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді став одним із переможців Конкурсу з підтримки молодіжних громад задля чистого довкілля.

Ідея проекту, який поданий на конкурс полягає в приверненні уваги до забрудненості міста, залучення учнів до практичної природоохоронної діяльності, поширення екологічної обізнаності та свідомості дітей, батьків, населення та громадськості міста. Цим дитячим Проектом передбачається проведення фото- висвітлення діяльності людини як творця та руйнівника природи та супровідних заходів з підвищення екологічної свідомості та знань, таких як майстер-класи, конкурси- виставки, фестивалі, фотовиставки «Створюємо чи руйнуємо?», «Наша країна у світлинах».

Для реалізації зазначеної діяльності проектом Програми малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду підтримано закупівлю фото- обладнання (фотоапарату, штативу, принтеру, машинку для різання фото- паперу, виставкові стенди).

22 грудня 2016 року відбулася зустріч вихованців Центра з експертом програми розвитку ООН Голубом Олександром Івановичем, який  вручив вихованцям  Центру фотообладнання для реалізації заходів проекту. На цю подію до вихованців закладу завітало місцеве Сєвєдонецьке телебачення. Відеоролік про події для всіх бажаючих за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NW21wY2rr1s