Партнери Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики» взяли участь у конференції "Енергоефективна школа"

21-22 вересня 2017 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська конференція "Енергоефективна школа". Захід організовано в рамках реалізації проекту ПРООН/ГЕФ "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні" за сприяння Міністрества освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Всеукраїнської екологічної ліги. 

Метою Всеукраїнської конференції було обмін досвідом та поширення кращих практик освітян України з питань енергозбереження у школі, виховання енергетично та екологічно грамотної поведінки та стилю життя, актуалізація заходів з раціонального використання ресурсів, залучення освітянської спільноти до дій, спрямованих на зниження споживання ресурсів та зменшення негативного впливу на довкілля, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та науковців; підвищення рівня відповідальності та зацікавленості у міжгалузевому співробітництві; налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва для збереження довкілля та освітнього простору.

Під час Конференції відбулися пленарні сесії, круглі столи, тренінг, екскурсії, тематичні виставки та презентації.

До заходу долучилися партнери Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики", зокрема презентували доповіді під час Конференції, а також представили власні здобутки на тематичних виставках.