Учасники Партнерської Мережі долучилися до відзначення Міжнародного дня сільської жінки

Учасники Партнерської мережі "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту та підготовки проектних заявок, який відбувся в м. Запоріжжя та був приурочений до Міжнародного дня сільської жінки. Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні. 

Тренінг організовано з метою посилення спроможності жінок-фермерів Запорізької області, об’єднань громадян, громадських організацій  в розробці проектів; розширення можливостей для участі в конкурсах проектів та підвищення рівня екологічної свідомості. Крім питань проектного менеджменту, досвіду та перспектив роботи ПМГ ПРООН/ГЕФ в Україні та світі, учасники мали змогу ознайомитися із законодавчою базою, підходами та прикладами успішних ініціатив з питань освіти для сталого розвитку, застосування низьковуглецевих технологій, агроекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю. 

 

 

Довідково:

Міжнародний день сільської жінки відзначають у всьому світі 15 жовтня. У резолюції 62/136 Генеральної Асамблеї від 18 грудня 2007 року, яка офіційно оголосила цей день, визнається «найважливіша роль сільських жінок, в тому числі жінок, які належать до корінних народів, і їх внесок в прискорення розвитку сільського господарства і сільських районів, підвищення продовольчої безпеки та подолання зубожіння в сільських районах». Сільські жінки, головним джерелом існування яких є природні ресурси і сільське господарство, складають більше чверті всього населення планети.