Отримай підтримку для реалізації своєї екологічної ініціативи - долучись до участі у конкурсі молодіжних ініціатив Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ!
Молодь відіграє активну роль в захисті навколишнього природного середовища, оскільки мобільніше, за інші цільові групи, реагує на зміну способу життя, що впливає на довкілля. Це здійснюється через власну позицію, школи, молодіжні громадські організації. Свідомість та дії молоді опосередковано впливають на їх батьків, родичів та сім’ї, ось чому молодь є потужною рушійною силою у практичній діяльності із запобігання глобальним екологічним проблемам.
Підтримка діяльності дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямків діяльності Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ, оскільки саме молодь виступає ефективним носієм виконання зобов’язань та консолідації зусиль з питань довкілля та сталого розвитку. В 2020 році Програма малих грантів в Україні стала однією з учасниць глобальної інноваційної програми «Молодь і зміна клімату». Метою програми є розширення можливостей та участь молоді задля прийняття екологічно обґрунтованих рішень, розвиток лідерства сільської молоді у впливі на місцеву та національну політики.
В рамках конкурсу, пропонуємо вам розповісти про свою молодіжну ініціативу, отримати підтримку на її реалізацію та долучитись до активних кліматичних дій!
Розроблена аплікаційна форма передбачає знімання короткого відеоролика, саме така форма є найдоступнішою, оскільки дає можливість буквально показати свій регіон та громаду та надає індивідуальності вашій заявці!
До участі у конкурсі запрошуються активні молоді люди віком від 14 до 35 років, а також представники освітніх закладів, громадськості тощо, які працюють з молоддю.
Термін реалізації ініціативи - квітень-червень 2021 року.
Заповнити заявку можна за посиланням: http://www.ecoosvita.org.ua/contest
Кінцева дата подання заявок – 14 березня 2021 року.
Результати щодо переможців конкурсу будуть оприлюднені на сайті Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (http://www.ecoosvita.org.ua/) до 5 квітня 2021 року.
Перед зніманням відео-презентації вашого проекту, пропонуємо ознайомитись з наступними матеріалами:
- методичні рекомендації «Як підготувати відео-заявку або відео-презентацію проекту?» (http://www.ecoacademy.org.ua/publication/kak-podgotovyt-vydeo-zayavku-yl...);
- рекомендації «Як розробити проектну заявку з елементами відео?» (http://www.ecoosvita.org.ua/sites/default/files/imce/yak_rozrobyty_proye...).