Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це коштуватиме нашій природі. Після новорічних свят кожен із нас бачить знайому картину: на смітнику – сотні мертвих ялинок, які нещодавно прикрашали оселі. Хто з нас підраховував, скільки тисяч ялинок знищується заради традиції, скільки гектарів землі залишається без зелених красунь, скільки кисню ми відбираємо від себе?
Але створити відчуття свята, радісного чекання новорічного дива можна і без знищення дерев. Поступово все більше людей віддають перевагу штучним ялинкам, а також деревцям в контейнерах. Після свят такі ялинки та сосни можна тримати на балконах або ж висадити на подвір’ї. Новорічну ялинку можна створити власними руками, зробивши новорічну композицію. Набагато краще й цікавіше прикрашати соснові чи ялинкові гілки, робити ялинки з підручного матеріалу, створюючи новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для батьків і друзів, прикрасити домашню оселю, аудиторію чи робочий кабінет.
Мета виставки–конкурсу: формування екологічного світогляду; розвиток творчих здібностей і пізнавальної діяльності; виявлення та підтримка талановитої і обдарованої молоді; пропаганда дбайливого ставлення до навколишнього середовища.
Учасники виставки–конкурсу: до участі в конкурсі запрошуються учнівська та студентська молодь, вчителі та небайдужі жителі м. Чернігова та Чернігівської області. В конкурсі можуть брати участь як окремі учасники, так і колективи.
Вимоги до робіт: букети і композиції повинні мати новорічну тематику; бути складеними з гілок хвойних рослин або з підручних матеріалів, які їх зможуть замінити; використовувати різноманітні матеріали, які зібрані без шкоди для природи.
Термін і місце проведення: 19 грудня 2016 року о 10.00 годині на хіміко–біологічному факультеті Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка (кафедра екології та охорони природи). Просимо вказувати назви найоригінальніших композицій та ПІП їх авторів.
Підведення підсумків виставки–конкурсу: 19 грудня 2016 року 15.00 годині, найкращі роботи будуть відмічені подарунками, Грамотами Переможців, фотоматеріали будуть розміщені на сайті «Освіта в інтересах сталого розвитку».
Детальніше за посиланням: /sites/default/files/imce/konkurs_novorichna_kompozyciya.doc