Відбулась прес-конференція Всеукраїнського шкільного конкурсу «ЕКОоб’єктив» під девізом «Зробимо Україну чистою»

more http://paris-canaille.org/acheter-cialis-10mg/ here

23 січня 2014 року в приміщенні Мінприроди під головуванням Міністра Олега Проскурякова відбулась прес-конференція Всеукраїнського дитячого конкурсу «ЕКОоб’єктив».

В заході також взяли участь: Директор Державного підприємства «Центр еколого-експертної аналітики» Олексій Мунтіян, Завідувач відділу Національного еколого-натуралістичного центру МОН України Микола Пінчук, Голова Громадської Ради при Мінприроди Валентин Савицький, представники екологічного клубу «Еремус» та громадської організації «Зробимо Україну чистою».

Всеукраїнський дитячий конкурс «ЕКОоб’єктив» - це соціальна ініціатива ДП «Центр еколого-експертної аналітики» і Міністерства екології та природних ресурсів України. Організаційним партнером конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр МОН України.

Мета конкурсу - привернути увагу громадськості до проблем забруднення навколишнього середовища, а також для формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та покращення екологічної ситуації в Україні шляхом колективної взаємодії. Особливістю проекту є можливість як індивідуальної, так і колективної роботи, націленість на вирішення проблеми не тільки у рідному населеному пункті, а і в цілому по Україні.

«Учасникам конкурсу необхідно буде не тільки виявити стихійні звалища в безпосередній близькості від свого місця проживання, а й запропонувати можливі способи вирішення цієї проблеми. Таким чином, у дітей буде формуватися екологічний світогляд людей нового тисячоліття, що живуть у розвиненій, цивілізованій країні, де немає місця сміттю на вулицях і на узбіччях доріг», - сказав Міністр Олег Проскуряков.

Також Олег Проскуряков повідомив, що автори найкращих робіт будуть запрошені до Києва, зможуть відвідати Мінприроди України, дитячий еколого-натуралістичний центр, а також для них буде проведена екскурсія по м. Києву. Переможці конкурсу, будуть нагороджені цінними призами, а найкращі роботи будуть номінуватись на I Всеукраїнському молодіжному з’їзді екологів.