13 вересня 2014 року у м. Києві відбувся Шостий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Проведення Ярмарку стало можливим завдяки Федерації органічного руху України, ВГО «Жива планета», Асоціації «Біолан Україна», Іллінецькому державному аграрному коледжу, Київській міській державній адміністрації, Міністерству аграрної політики та продовольства України, Міністерству екології та природних ресурсів України, Президентському фонду Леоніда Кучми "Україна", Швейцарській Конфедерації в рамках проекту Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) «Розвиток органічного ринку в Україні», Проекту USAID Агроінвест.
Традиційно, як і у попередні роки, цього року виробники з усієї України запропонували до уваги відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, мед, соки, напої, сиропи, повидло тощо. На ярмарку можна було придбати і органічні косметичні та миючі засоби. Гості взяли участь у дегустаціях органічних молочних продуктів та напоїв, у конкурсах, розіграшах призів, мали можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.
Вперше цього року на Ярмарку показала свої напрацювання і Неурядова мережа ГЕФ-ПМГ в Україні спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління при Мінприроди. Зокрема, було представлено сайт та мережу «Освіта в інтересах сталого розвитку», було презентовано еко-гру «Зелений менеджер», ініціативи з розвитку зеленого туризму в різних регіонах України, напрацювання щодо основних принципів органічного землеробства, використання альтернативних джерел енергії, екологічно дружніх видів діяльності за підтримки ПМГ ГЕФ та багато іншого. Основною метою даної експозиції було показати, що популяризація органічного землеробства та використання органічних продуктів багато у чому залежить від екологічної обізнаності та поінформованості населення. Як органічний рух, так і екологічний є взаємозалежними та взаємодоповнюючими, є необхідними складовими для просування принципів сталого розвитку та є важливими для функціонування екологічно збалансованого суспільства. Разом з тим, просування органічних продуктів можливе як і у галузі екоосвіти та зеленого туризму, так і в інших галузях екологічного руху. Варто зазначити, що проведення подібних заходів є дуже важливим для обміну досвідом та налагодження певних комунікацій.