В Києві відбувся Ярмарок органічних продуктів

Ця важлива подія стала можливою за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської міської державної адміністрації, Проекту USAID АгроІнвест, Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та інших партнерів і спонсорів.

У цьому році більше тридцяти виробників, переробників сертифікованої продукції з усієї України, магазинів та торгівельних закладів, що пропонують органічні харчові продукти і екологічні товари та вироби представили до уваги відвідувачів продукцію вітчизняного виробництва та імпортовану з країн ЄС.

Учасників Ярмарку привітали організатори заходу – президент Федерації органічного руху України Євген Милованов, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета», голова Асоціації «Біолан Україна» Василь Пиндус, а також представники партнерів та почесні гості заходу – посли Угорщини, Швеції та США. Від Міністерства екології та природних ресурсів України до учасників Ярмарку звернувся радник Міністра, ректор Державної екологічної академії підвищення кваліфікації та управління – Олександр Бондар, якій відзначив важливість розвитку органічного виробництва в контексті екологізації агропромислового комплексу та сталого розвитку держави.

Цього року виробники з усієї України запропонували до уваги відвідувачів Ярмарки сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, мед, соки, напої, сиропи, повидло, крупи, борошно, молоко, молочні та м’ясні вироби тощо. Також відвідувачі Ярмарки мали можливість придбати екологічно сертифіковані косметичні засоби, миючі та чистячі засоби, текстиль.

На гостей чекали дегустація органічних продуктів та напоїв, конкурси, розіграш чудових призів, можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

В цілому свято вдалося, і основна його мета - зближення безпосереднього виробника з потенційним споживачем - була досягнута.