«Безпечна громада» крокує Львівщиною

Активним учасником команди і тренером проекту ЄС «Розвиток платформи для взаємодії поліції та громади» Санковською І.М. була використана можливість ознайомити з матеріалами Проекту додаткову кількість слухачів під час одразу двох заходів у м. Львові.

Так, 16 червня 2018 року експерта запросили на тренінг, що проходив у рамках проекту «Викладання інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у ЗНЗ Львова і Львівської області за сприяння Посольства Королівства Норвегії. Учасники курсу – педагоги, які працюють над формуванням і розвитком в учнів громадянської та міжкультурної компетенцій.

Експерт провела ознайомлення вчителів початкових класів з проектом та методичними матеріалами «Співпраця поліції та громади» і презентувала гру «Безпечна громада». Вступна бесіда та наступна презентація спонукали присутніх до обговорення безпеки на вулицях та у місцевих шкільних осередках. 

Інтерактивні вправи «Займи позицію» та групова вправа «Батьки – активні члени громади» дозволили визначитися з поняттям безпечного середовища та участю у цьому батьків. Педагоги ретельно розібралися у правилах і перевірили гру в дії.

 

А 18 червня 2018 року Львів гостинно зустрів учасників конференції з 10 пілотних шкіл, які проводили апробацію методичних матеріалів з громадянської освіти. Представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської та Черкаської областей – педагоги та керівники закладів освіти обговорювали ряд важливих питань.

Тренер    Санковська І.М. ознайомила слухачів з проектом «Розвиток платформи для взаємодії поліції та громади» і презентувала гру «Безпечна громада». Презентація активностей, що відбулися у ході проекту, сприяла дискусії щодо відповідальності за створення безпечних умов життя у громадах. 

Інтерактивні вправа «Як стати кращим громадянином? 10 кроків до мети» та практикум «Моя шкільна і місцева громади» дозволили визначитися з місцем у цьому процесі вчителів початкової школи і батьків.

Педагоги із задоволенням апробували гру.