Діти із Київщини, Донецька та Алчевська знайомились із національним природним парком «Дністровський каньйон»

Працівниками відділу екологічної освіти національного природного парку «Дністровський каньйон» (Тернопільська область) був організований захід в Заліщицькому обласному комунальному дитячому санаторії, де відбулась цікава розмова про Парк, розвиток туризму, проблеми засмічення територій та можливі шляхи їх вирішення. Присутні прослухали цікавий виступ про місто Заліщики, його історико-культурні та природні пам’ятки. В ХІХ ст. воно славилося як туристичне за рахунок клімату, який наближений до середземноморського. Йшла мова про Червоногородський замок, Джуринський водоспад, карстові печери, флору та фауну цього неповторного куточка України, значну кількість яких занесено до Червоної книги України, програми CITES, Європейського та регіонального червоних списків.

Учасниками зустрічі були діти, які приїхали на оздоровлення у санаторій із Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Яцика м.Бориспіль Київської області, серед них діти переселенці із зони АТО зокрема із міст Донецьк та Алчевськ, а також діти з Тернопільської області. З учнями на зустрічі були та з цікавістю слухали всі виступи вчителі Бориспільської школи та вихователі санаторію. Ми впевнені – зроблено ще один важливий крок до розширення знань підростаючого покоління про наш рідний край – Україну природу якої маємо берегти.

Такий захід є важливим з огляду розвитку екологічного мислення підростаючого покоління різних куточків України та утвердження любові до природи рідного краю. Діти роз’їдуться та повезуть із собою кольорові буклети та спогади про казковий край із назвою «Дністровський каньйон».