Для школярів Чернігівщини організовано екскурсію по екологічній стежці «Лісова казка» на території РЛП «Ялівщина»

3 квітня в рамках природоохоронної акції «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ» членам ЕКОЛОГІЧНОГО ГУРТКА «ДИВОСВІТ» «Будинку школяра» Чернігівської районної ради Чернігівської області (керівник Седячко В.М.) та УЧНЯМ 3 ТА 7 КЛАСІВ КИСЕЛІВСЬКОГО НВЗ Чернігівського району Чернігівської області (класні керівники: Мироненко А.І. та Давиденко О.В.) було проведено екскурсію по екологічній стежці «Лісова казка» на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» (бувший Чернігівський обласний ботанічний сад з 1946–1963 рр.) та науково-навчальної станції Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка. Екскурсію було проведено головою Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, кандидатом біологічних наук Потоцькою С.О. 

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

Під час екскурсії учні ознайомилися з видовим різноманіттям ранньоквітучих рослин на території «Ялівщини» та особливостями введення в культуру первоцвітів на колекційних ділянках науково-навчальної станції університету.

Найактивніші учасники  були нагородженні подарунками від Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку».

Також учні КИСЕЛІВСЬКОГО НВЗ змайстрували годівничку для підгодовування птахів в зимовий період та з турботою про збереження птахів розмістили її на території «Ялівщини», щоб вже на наступний рік приходити і підгодовувати птахів, які будить у нас зимувати.

Велика кількість корисної інформації та маса позитивних емоцій в учасників природоохоронної акції.

ЮНІ ЗАХИСНИКИ ПРИРОДИ – ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПЕРВОЦВІТІВ!!!