Дякуємо учасникам форуму "Розумна енергетика в освіті" за їх внесок у програму

Нагадуємо, що 1-2 червня в м. Київ за підтримки ПМГ ПРООН/ГЕФ, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», НПП «Голосіївський», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та інших громадських організацій відбувся форум «Розумна енергетика в освіті», участь в якому взяли понад 60 учасників з різних регіонів України.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам за обмін знаннями та досвідом, за цікаві дискусії та творчі заняття. 

Окремо хотілося б подякувати експертам Національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія» за  цікаві доповіді та  плідні дискусії.

За цікаві екскурсії організатори Форуму дякують співробітникам НПП «Голосіївський» та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

За такі майстер-класи  як "Енергія з повітря", "Еконамисто", "Екоручки", "Паперовий букет замість первоцвітів", "Екосистема в лампочці" ми завдячуємо представникам Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24, Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та НПП "Голосіївський".

Ще раз усім дякуємо, чекаємо на наступні зустрічі та сподіваємося на плідну подальшу співпрацю!