Екогра "Зелений менеджер" поширюється серед ВУЗів України

На базі Національного природного парку "Голосіївський", активного члена Партнерської мережі, проводяться літні практики для студентів-екологів. 

Так,  практику в національному парку пройшли вже близько 200 студентів із різних вищих навчальних закладів Києва. Серед них студенти  Національного авіаційного університету, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного універнситету "Києво-Могилянська академія" та ін.

Завдяки співробітникам відділу екологічної освіти НПП "Голосіївський" студенти мали можливість також ознайомитися із екологічною грою "Зелений менеджер", яка розроблена в рамках проекту ПМГ ПРООН/ГЕФ.

Детальніше за посиланням:http://www.nppg.gov.ua/uk/node/79

 

 

Довідково

«Зелений менеджер» - настільна екологічна гра як для дітей, так і дорослих. Дана гра може також бути корисною школярам та педагогам для отримання нових екологічних навичок та вмінь у дотриманні балансу між обмеженими природними ресурсами та забезпеченням життєво необхідних потреб населення (вода, продовольство, енергія, гроші) з користю для довкілля. Крім того, «Зелений менеджер» дає розуміння основних причин змін клімату та шляхів їх вирішення; забезпечує досвід командної роботи; знайомить із принципами роботи міжнародних договорів та організацій. Гра є також своєрідним посібником з впровадження Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та вчить розуміти і впроваджувати у життя принципи сталого розвитку на рівні громади, країни, планети. В 2018 році видано нову версію гри.