Фестиваль колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

4 квітня Сєвєродонецький міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на базі ССШ№17 провів фестиваль колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Тема фестивалю «Раціональне природокористування».
Мета фестивалю – підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, формування екологічної культури учнівської молоді, активізація екологічного руху в м. Сєвєродонецьк.
Участь прийняли колективи закладів загальної середньої освіти № 6, 16, 17, 20  та колегіум.
Колективи презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність, проведену протягом навчального року. Виступи кожної команди поєднували різні жанри: спів, танець та інше.
Гарного настрою та бадьорості учасникам фестивалю надав військовий оркестр 53 окремої механізованої бригади.
Усі колективи отримали грамоти та призи за номінаціями.
Дякуємо за підтримку у проведенні та нагородженні учасників фестивалю Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради,Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради майбутнього», державне підприємство «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство», Управління екології та природних ресурсів ЛОДА.
Як чудово, що у Сєвєродонецьку є талановита молодь, яку хвилюють екологічні проблеми та готова захищати  природу. Адже їх девіз: «Екологія починається з кожного».