ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РАТИФІКАЦІЮ МІНАМАТСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ ПРО РТУТЬ» НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

6 вересня 2018 р.  відбулося громадське обговорення проекту Закону України «Про ратифікацію Мінаматської конвенції про ртуть». на території Чернігівської області.

Громадські консультації проводила Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, представниками громадських організацій та іншими зацікавленими сторонами щодо підвищення обізнаності з питань поводження з відходами, хімічними речовинами, в тому числі Мінаматської конвенції про ртуть.

В обговоренні взяли участь близько 40 представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, органів виконавчих та місцевих самоврядувань, територіальних підрозділів центрального органу виконавчої влади, науковці, студенти ВНЗ, представники громадських організацій та інші.

Основним висновком обговорень стала необхідність підтримки ініціативи щодо ратифікації Мінаматської конвенції про ртуть.