Конференція Civil Society 4.0 в Берліні

У. м. Берлін делегати конференції Civil Society 4.0 налагодили ефективну взаємодію заради спільних інтересів. Учасники із 7 країн східного партнерства розповідали про реалізацію проектів попередніх років та обговорювали онлайн-співробітництво у майбутньому. 

Конференція сприяла організації і встановленню зв’язків з іншими. За допомогою платформи WECHANGE учасники отримали інструменти для безпечної співпраці та зразки спільнодії громад, що готові до змін.

Експерти Партнерської мережі  "Освіта в інтересах сталого розвитку" мали змогу поділитися своїми досвідом та напрацюваннями. Одним із завдань мережі є формування якісно нового суспільства, яке б функціонувало на засадах сталого розвитку. Для досягнення цієї мети учасниками та експертами Мережі було розроблено ряд екологічних ігор, як дієвого інструменту для просування освіти для сталого розвитку. Так, у Берліні було представлено нову розроблену гру "Цілі сталого розвитку: вивчай та досягай", яка у цікавій та доступній формі допомагає зрозуміти що таке Цілі сталого розвитку, як вони впливають на наше життя і що ми можемо зробити у повсякденному житті для того, щоб досягунти 17 Цілей до 2030 року.

Обмін думками і пропозиціями, друкованими виданнями та настільними іграми, «печа куча» щодо попередніх проектів -  успішно завершили важливу подію!