Он-лайн семінар «ОСР як ключовий двигун для розширення можливостей молоді задля протистояння соціально-економічним наслідкам COVID-19»

Партнерська мережа "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" та експерти громадської спілки «Центр сталого розвитку та інновацій» долучилися до онлайн семінару «ОСР як ключовий двигун для розширення можливостей молоді задля протистояння соціально-економічним наслідкам COVID-19», який відбувся 10 березня в рамках Регіонального форуму щодо сталого розвитку для регіону ЄЕК ООН (17-18 березня).

Програма семінару включала три основні напрямки, а саме:

  • Інноваційні приклади ролі ОСР у наданні молоді можливостей стати агентами змін задля сталого розвитку та їх участь у пом’якшенні наслідків постпандемічної кризи.
  • Виклики для ОСР у підтримці урядів у розробці всеохоплюючих, інклюзивних та справедливих заходів щодо стійкого відновлення, та забезпеченні участі молодих людей задля створення більш стійкого суспільства у регіоні.
  • Роль ОСР у підтримці широкого кола національних та міжнародних зацікавлених сторін для підтримки урядів у залученні молоді для створення більш стійкого, сталого та інклюзивного суспільства в епоху COVID-19.

Партнерська мережа на заході також презентувала свої розробки щодо освіти для сталого розвитку в умовах пандемії COVID-19, зокрема щодо адаптації викладачів та студентів до нового навчального середовища та просування ОСР в умовах пандемії.