Мережа долучилась до Серпневої ОНЛАЙН-ТОЛОКИ #3 EdCamp

4 серпня 2020 року Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» долучилась до участі у Серпневій ОНЛАЙН-ТОЛОЦІ #3 присвяченій темі «Нові сили й ідеї – для нового навчального року», що є програмою підвищення педагогічної кваліфікації, розробленою ГО «ЕдКемп Україна».

Мережа не в перше бере участь у заходах ЕдКемп, презентуючи свої інструменти з питань освіти для сталого розвитку та обмінюючись досвідом з освітянами із різних куточків України та світу. Цьогоріч наші експерти вперше долучились до онлайн-заходу Едкемп і отримали новий досвід, в тому числі міжнародний, відповіді на численні питання стосовно нового навчального року та, взагалі, чудові враження від участі у онлайн-толоці.

Під час заходу учасники отримали методичну підтримку «peer-to-peer» (рівний рівному) у розвитку загальних і управлінських компетентностей та в побудові індивідуальної траєкторії професійного розвитку в концепції навчання впродовж життя, у плануванні та організації освітнього процесу в карантинних та після карантинних умовах.

Крім того, було було удосконалено навички застосування практик здоров’язбереження, попередження та подолання стресу й професійного вигоряння.

Під час заходу Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки України розповіла про навчання в умовах карантину, зокрема про особливості організації освітнього процесу з 1 вересня.

Також, фінським досвідом дистанційного навчання поділився Дмитро Науменко, операційний директор у країнах СНД в освітній компанії Lumo Education Ltd, що дуже зацікавило учасників, враховуючи невизначену ситуацію викликану карантинними заходами.

Загалом, до участі у заході долучилось понад 1500 освітян з України та різних куточків світу. Ми дякуємо ЕдКемп, за можливість долучитись до дискусій, поділитись та отримати нові знання та досвід!