Можливість участі в Асоційованій мережі шкіл ЮНЕСКО

Мережа асоційованих шкіл ЮНЕСКО (ASPnet) обєднує навчальні заклади у всьому світі навколо спільної мети: просування засад миру у свідомості дітей та молоді. Понад 11 500 шкіл-членів ASPnet у 182 країнах працюють на підтримку міжнародного порозуміння, миру, міжкультурного діалогу, сталого розвитку та якісної освіти.
 
ASPnet використовує три підходи:
 
1. Створення: Як лабораторія ідей, ASPnet розробляє, тестує та поширює інноваційні навчальні матеріали та пропагує нові підходи до навчання на основі основних цінностей та пріоритетів ЮНЕСКО.
 
2. Викладання та навчання: Нарощування потенціалу, інноваційне навчання у конкретних тематичних областях дозволяють директорам шкіл, вчителям, школярам та широкому шкільному співтовариству інтегрувати цінності ЮНЕСКО та стати взірцями для наслідування у своїй громаді та за її межами.
 
3. Взаємодія: ASPnet надає зацікавленим сторонам можливості для налагоження контактів та обміну досвідом, знаннями та інноваційною практикою зі школами, приватними особами, громадами, політиками та суспільством в цілому.
 
Детальніше з інформацією про діяльність Мережі та про можливість членства за посиланням: https://aspnet.unesco.org/en-us/Pages/About_the_network.aspx