НА ЧЕРНІГІВЩИНІ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРИРОДООХОРОННА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

Акція «Посади дерево миру» проводиться в рамках щорічної акції «Зелений паросток майбутнього» та присвячена Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів.

Мета акції: садити дерева з думками про мир; формувати в учнівської та студентської молоді, населення напрямки національної свідомості, виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення і збереження історичної пам’яті та об’єднання людей зради спільної мети – озеленення планети та збереження мирного життя на ній.

Завдання природоохоронної акції «Посади дерево миру»:

 • збільшити площі зелених насаджень, створити нові паркові території,  дендрарії, зберегти природне середовище;
 • привернути уваги населення, учнів, студентів, громадськості, органів державної влади, засобів масової інформації, організацій, підприємців до проблем збільшення та збереження зелених насаджень (парків, скверів, алей, лісопарків та природних територій  в межах населених пунктів);
 • формувати екологічні засади в напрямку освітньо-виховної спрямованості та екологічної культури серед молоді, населення м. Чернігова та області, виховувати дбайливе ставлення до природи рідного краю;
 • організувати навчання серед населення на тему: «Правильно посади дерево та догляд за ним»;
 • пошук меценатів та залучення позабюджетних коштів для фінансової підтримки проведення природоохоронних акції в напрямку відновлення та збереження парків, лісових територій, поліфункціональних природно–заповідних територій та організація волонтерської участі небайдужого населення.

Організатори акції:

 • Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи
 • Кафедра екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка
 • Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації
 • Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні»
 • КЗ «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради

Учасники акції:

До участі в акції запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, студенти вищих навчальних закладів, громадські об'єднання, небайдуже населення м. Чернігова та Чернігівської області.

Лекції на тему: «Правильно посади дерево та догляд за ним» будуть проводитися на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (кожної суботи, о 10.00 на кафедрі екології та охорони природи, попередньо зателефонувати за номером і записатися: 0989117439,0662341355, 04622-3-21-06.)

або інформація буде надсилатися на вашу електронну адресу (попередньо звертатися на е-mail: derevo_myru@ukr.net).

Звітні матеріали подавати у форматі до 2 сторінок А–4 друкованого тексту (кегль 14, інтервал одинарний), додавати 3–6 фотоматеріалів під час проведення заходів і результатів природоохоронної акції «Посади дерево миру».

Інформацію надсилати:

 • на поштову адресу: Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи. 14000, м. Чернігів, вул. Чернишевського, 14;
 • та на е-mail: derevo_myru@ukr.net).

Підведення підсумків акції:

Підведення підсумків проводить Оргкомітет природоохоронної акції будуть оголошенні у приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (про дату нагородження буде повідомлено учасників на електронну адресу та м.т.).

Активні учасники природоохоронної акції «Посади дерево миру» будуть відзначені – Сертифікатами Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та призами від організаторів.

Адреса Оргкомитету: Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (кафедра екології та охорони природи, ауд. 328).

Телефони для довідок: +0989117439, +066234135504622-3-21-06.