Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність

Партнерська мережа "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" та експерти громадської спілки «Центр сталого розвитку та інновацій» долучилися до організації Національного студентського форуму: освіта, лідерство, відповідальність, який відбувся 20-21 серпня в місті Ірпінь на базі Університету державної фіскальної служби України. Участь взяли майже 200 студентів з різних куточків України.

Захід відкрив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет почавши з привітання учасникам і організаторам Форуму від президента України Володимира Зеленського. Також, у відкритті форуму взяли участь заступник Міністра фінансів України Олександр Кава, заступниця Міністра молоді і спорту Марина Попатенко, народні депутати України Сергій Бабак та Юлія Гришина, в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України Валентина Унинець-Ходаківська, Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, Генеральний директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, керівництво та представники студентських і громадських організацій.

Далі, на Форумі було представлено багато панельних дискусій. Модератором панелі «Екологічний марафон: від macro-проблем до micro-рішення» виступила Світлана Нігородова - Національний координатор програми малих грантів ПРООН-ГЕФ.

Організаторами Форуму є: Міністерство освіти і науки України, Міністерство фінансів України, Університет державної фіскальної служби України та Ірпінська міська рада.

Проведення Форуму, присвяченого відзначенню 30-ї річниці незалежності України, сприяє формуванню спільноти проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створенню унікального середовища для їх плідної співпраці з представниками університету, влади та бізнесу.