Представники Партнерської мережі долучилися до акції «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід»

21 травня в м. Покровськ Донецької області на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 відбулася акція «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід» за участі ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України. В акції прийняли участь понад 100 педагогів міста, представники Покровського педагогічного коледжу, Покровської районної дитячої музичної школи, громадськість та ЗМІ.

Зокрема, Кириченко Зоя, педагог з 55-річним стажем, викладач Ірпінського економічного коледжу, керівник музею «Українська світлиця», кавалер ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, відмінник освіти, ділилася власними рецептами виховання та впливу на свідомість дітей та батьків задля родинних та державних цінностей.  Привітали учасників та поділилися досвідом громадської діяльності та власного життєвого досвіду Тетяна Коцеба, голова правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», Посол Миру, Людмила Грабовенко, член ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», заступник головного редактора журналу «Сімейні справи», а також Наталія Шелепницька, народна артистка України, професор кафедри культурології Національного університету біоресурсів і природокористування України, Посол Миру.

 

Партнерська Мережа долучилася до акції та представила останні новини та тенденції у виконанні  стратегії ЄЕК ООН «Освіта в інтересах сталого розвитку”, поширила здобутки та практичні інструменти у її реалізації, зокрема оновлену гру «Зелений менеджер», а також матеріали, надані учасниками Мережі, зокрема Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка – оновлений «Зелений пакет», а також матеріали НПП «Голосіївський», Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА та інших учасників Мережі.

За результатами встановлено партнерські зв’язки, підписані угоди про співпрацю, визначено напрямки обміну досвіду, підвищення кваліфікації та іншої інформаційно-просвітницької діяльності. То ж Мережа розширюється, дякуємо всім учасникам і партнерам заходу.