Представники Партнерської мережі взяли участь у ІV-му Форумі енергоефективного партнерства

27 квітня 2018 року відбувся  ІV Форум енергоефективного партнерства'18 "ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад".

Організаторами Форуму виступили Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України.

Ключові теми Форуму:

  • Енергосервіс: регіони, райони, міста.
  • Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.
  • Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.
  • Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
  • Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

 

Свої здобутки на Форумі представили і представники Парнерської мережі "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні". Зокрема, було представлено та поширено серед зацікавлених сторін оновлену версію екогри "Зелений менеджер". 

«Зелений менеджер» - настільна екологічна гра як для дітей, так і дорослих. Вона може бути корисною школярам та педагогам для отримання нових екологічних навичок та вмінь у дотриманні балансу між обмеженими природними ресурсами та забезпеченням життєво необхідних потреб населення (вода, продовольство, енергія, гроші) з користю для довкілля. Крім того, «Зелений менеджер» дає розуміння основних причин змін клімату та шляхів їх вирішення; забезпечує досвід командної роботи; знайомить із принципами роботи міжнародних договорів та організацій. Крім того, дана версія гри містить більше практичних заходів щодо підвищення енергоефективності та енергозбереження.