Представники Житомирщини взяли участь у Засіданні регіонального проекту ООН «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля»

Програма розвитку ООН в Україні провела Заключне Засідання регіонального проекту ООН «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля», яке відбулося 23 березня 2015 року у м. Києві.

В заході взяли участь і громада с. Веприн та команда проекту ПМГ ГЕФ «Розвиток можливостей для сталої життєдіяльності місцевих громад на Житомирщині», які продемонстрували як українським сусідам, які живуть на територіях, постраджалих від ЧАЕС, так і сусідам з Білорусі та Росії, як громада може власними силами використовувати екологічно дружні види діяльності як для власного здорового способу життя, так і для поширення позитивного досвіду серед інших громад. Зокрема, було продемонстровано досвід використання сонячних сушилок та способи використання сушеної продукції. Представниця с. Веприн Світлана Борисенко представила виставку на тему «Потенціал розбудови зеленого туризму та можливості покращення соціоекономічного становища місцевих громад Житомирщини, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».