Премія ЮНЕСКО та уряду Японії у галузі освіти зі сталого розвитку


ЮНЕСКО та уряд Японії запрошують прийняти участь у здобутті премії у галузі освіти зі сталого розвитку (ОСР) (https://en.unesco.org/prize-esd). Премією нагороджуються проекти організацій, інституцій та активістів у сфері освіти зі сталого розвитку.

Премія ЮНЕСКО-Японії, яка фінансується урядом Японії, щорічно заохочує три видатних проекти або програми за освітою в інтересах сталого розвитку грошовою винагородою в розмірі 50 000 доларів США.

Урядам всіх держав-членів, а також неурядовим організаціям (НУО) в офіційному партнерстві з ЮНЕСКО пропонується запросити до трьох осіб, установ або організацій, що займаються ОСР для участі.

Заявки з номінацією повинні бути англійською або французькою мовами і робити акцент на конкретний проект або програму за освітою в інтересах сталого розвитку. Незалежне журі, що складається з п'яти міжнародних експертів, оцінить номінантів на основі їх потенціалу для перетворень, інтеграції та інновацій. Проекти повинні здійснюватися протягом як мінімум чотирьох років, демонструвати високоефективну, а також легко відтворюватися в більшому масштабі і робити внесок в реалізацію однієї або більше з п'яти пріоритетних областей діяльності глобальної програми (https://en.unesco.org/gap) дій по утворенню в інтересах сталого розвитку. Зацікавленим кандидатам рекомендується зв'язатися з Національною комісією (http://www.unesco.org/ncp/index.php??lc=E&module=national_commissions&showall=1) у справах ЮНЕСКО в своїй країні або з НУО (https://en.unesco.org/partnerships/non-governmental-organizations/list), які є офіційними партнерами ЮНЕСКО.

Номінації повинні бути представлені в онлайн-системі зацікавленими представниками до 3 травня 2018 роки за посиланням: https://teams.unesco.org, доступним тільки для держав-членів ЮНЕСКО та НУО, які є офіційними партнерами організації. Керівництва для користувачів онлайн-платформи номінацій, а також відповіді на найбільш поширені питання можна знайти на веб-сайті премії: https://en.unesco.org/prize-esd/nomination.

За будь-якими питаннями, пов'язаними з присудженням ЮНЕСКО-Японії премії з питань ОСР або процесу подання, зв'яжіться з Секретаріатом премії секції освіти в інтересах сталого розвитку та глобального громадянства ЮНЕСКО за адресою: esdprize@unesco.org.

З більш детальною інформації щодо участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланнями: https://en.unesco.org/news/unesco-japan-prize-2018-calls-outstanding-projects-education-sustainable-developmenthttps://en.unesco.org/prize-esd/selection-process.