Програма малих грантів ПРООН/ГЕФ стане партнером Форуму «Таврійські горизонти»

Вже другий рік поспіль партнером Форуму виступить Програма малих грантів Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ ПМГ), яка впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) і виконується Офісом Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS).

З моменту запровадження у 1992 році Глобальним екологічним фондом (ГЕФ), Програма малих грантів (ПМГ) сприяє широкій громадській діяльності, спрямованій на турботу про глобальне довкілля.

Програма малих грантів ПРООН/ГЕФ співпрацює з громадами у всьому світі з метою подолання найбільших екологічних проблем та успішно демонструє, що підтримка громад у їхніх намірах досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно результативною та важливою.

У Херсонській області Програма малих грантів працює в таких районах, як: Береславський, Каховський, Іванівський, Білозерський, Цюрупинський, Чаплинський, Новотроїцький, Генічеський, Голопристанський, Скадовський, Каланчацький.

Завдяки співпраці Херсонської обласної державної адміністрації та Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ у 2017 році для ОТГ області проведено Конкурс екопроектів громад Херсонщини.

У рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся 29 вересня 2017 року в м.Нова Каховка, оголошено переможця Конкурсу. За результатами Конкурсу на території Чаплинського району в Хрестівській ОТГ реалізовано грантовий проект щодо використання альтернативної сонячної енергії для нагріву води у Надеждівському ясла-садку.

Одним із пріоритетних напрямків Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ визначено «Супутні переваги доступу громад до низьковуглецевої енергетики».