Результати форуму «Розумна енергетика в освіті»

1-2 червня в м. Київ за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», НПП «Голосіївський», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та інших громадських організацій відбувся форум «Розумна енергетика в освіті».

До участі в Форумі долучилися понад 60 учасників з різних регіонів України, зокрема з Чернігівської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської, Житомирської, Київської областей та м. Києва.

Перший день заходу відбувся на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. З вітальним словом виступили представники ПМГ ПРООН/ГЕФ, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Партнерської мережі, НПП «Голосіївський» та ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» тощо. Під час офіційного відкриття відбулося нагородження переможців конкурсу «Шкільний енергоаудитор». Крім того, переможці Конкурсу представили досягнуті результати з питань енергоаудиту, енергоменеджменту та енергоефективності у власному навчальному закладі, що стало чудовою нагодою обмінятися досвідом та здобути нові знання. По завершенню пленарної сесії відбулася робота у секціях. Вчителі мали можливість послухати експертів Національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Партнерської мережі та інших. Тоді як школярі були залучені до екологічних ігор, таких як «Зелений менеджер», «Рибний бізнес» та «Мережа життя». В рамках Форуму учасникам було організовано екскурсію Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, а під вечір було проведено ряд майстер-класів та дискусій.

Протягом другого дня Форуму учасники відвідали НПП «Голосіївський», зокрема було організовано декілька екскурсій екологічними стежками Парку, проведено декілька майстер-класів, конкурсів та інших активності. На завершення учасники поділилися думками та пропозиціями щодо роботи Форуму за чашечкою ботанічного чаю.

Всі учасники отримали дипломи, пам’ятні подарунки та призи, екологічні ігри та інші інформаційно-просвітницькі матеріали, і що не менш важливо, нові знайомства, досвід, контакти та започаткували нові партнерства.

Організатори заходу дякують Програмі малих грантів ПРООН ГЕФ, НПП «Голосіївський», Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді, науковцям, громадським організаціям за підтримку в організації та проведенні Форуму, всім учасникам з різних куточків України за можливість поспілкуватися, обмінятися розробками та ідеями, а також практичними інструментами щодо їх втілення, отримати позитивний заряд енергії та натхнення для втілення подальших задумів.