ТЕНДЕР на надання експертних послуг щодо поширення обізнаності учасників тренінгу для вчителів

ТЕНДЕР

на надання експертних послуг щодо поширення обізнаності учасників тренінгу для вчителів

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання експертних послуг щодо поширення обізнаності 60-ти представників педагогічних закладів і установ освіти Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад під час та після проведення тренінгу «Психологічна підтримка освітян: сучасні виклики освітнього середовища»  в с. Царівка Житомирської області.

Обсяг робіт:

1. Забезпечити експертну підтримку під час проведення тренінгу «Психологічна підтримка освітян: сучасні виклики освітнього середовища»

2. Підготувати та забезпечити розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів щодо методології стресу, управління стресом та складними ситуаціями, профілактики професійного вигорання,  інструментів комунікації вчителів та дітей у стресових ситуаціях та практичної складової заземлення та пошуку ресурсів.

4. Провести аналіз підсумкових опитувань та підготовку рекомендацій для учасників за результатами проведення тренінгу та поширення рекомендацій після проведення тренінгу.

Термін та результат надання послуг :

Орієнтовний термін надання послуг – з 18 жовтня - 30 листопада 2023 року.

Бюджет:

Бюджет на надання експертних послуг щодо поширення обізнаності учасників тренінгу для вчителів залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 08 жовтня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.