ТЕНДЕР на надання послуг з розвитку спроможності

ТЕНДЕР

на надання послуг з розвитку спроможності, в тому числі наповнення соціальних мереж контентом та розробки навчальних матеріалів для вчителів і батьків, друку і розповсюдження матеріалів

 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання послуг з розвитку спроможності, в тому числі наповнення соціальних мереж контентом та розробки навчальних матеріалів для вчителів і батьків, друку і розповсюдження матеріалів в рамках проекту «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України».

Обсяг робіт:

 Маркетингова підтримка та ведення соцмереж та сайтів щодо реалізації проекту:

    • консультування з маркетингу та просування;

    • послуги з регулярного наповнення соцмереж та сайтів контентом (smm);

    • підбір матеріалу та висвітлення новин щодо основних активностей в рамках проекту.

      Розробка навчальних матеріалів з психологічної підтримки та для вчителів і батьків.

Друк та розповсюдження навчальних матеріалів.

Термін та результат надання послуг :

Послуги надаються протягом дії проекту «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України», відповідно до підписаної Угоди про реалізацію від 28.09.2023.

Бюджет:

Бюджет на надання послуг з розвитку спроможності, в тому числі наповнення соціальних мереж контентом та розробки навчальних матеріалів для вчителів і батьків, друку і розповсюдження матеріалів залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 03 жовтня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

 

 

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.