ТЕНДЕР на надання послуги щодо організації та проведення громадських заходів

ТЕНДЕР

на надання послуги щодо організації та проведення громадських заходів

 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання експертних послуг з організаційного забезпечення роботи табору, надання послуг психологічного розвантаження та організації розважально-пізнавального дозвілля під час проведення спортивного табору психологічної підтримки для 60-ти школярів з Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад.

Обсяг робіт:

1. Підбір кваліфікованих експертів (6 осіб) для супроводження 60-ти школярів під час проведення 14-го спортивного табору психологічної підтримки.

2. Забезпечення роботи куратора табору та медичного супроводу школярів під час участі у спортивному таборі психологічної підтримки.

3. Розробка програми та забезпечення організації психологічного розвантаження та розважально-пізнавального дозвілля для відновлення психічного здоров'я школярів.

Термін та результат надання послуг :

Орієнтовний термін надання послуг – з 19 січня по 6 лютого 2024 року.

Бюджет:

Бюджет на надання послуги щодо організації та проведення громадських заходів залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 31 грудня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.