ТЕНДЕР з надання інформаційно-консультативних послуг

ТЕНДЕР

з надання інформаційно-консультативних послуг щодо проведення спортивного табору психологічної підтримки для школярів з Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання експертних послуг з організаційного забезпечення роботи табору, надання послуг психологічного розвантаження та організації розважально-пізнавального дозвілля під час проведення спортивного табору психологічної підтримки для 60-ти школярів з Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад з 24 січня по 06 лютого 2024 року.

Обсяг робіт:

1. Підбір кваліфікованих експертів (6 осіб) для супроводження 60-ти школярів під час проведення 14-го спортивного табору психологічної підтримки.

2. Забезпечення роботи куратора табору та медичного супроводу школярів під час участі у спортивному таборі психологічної підтримки.

3. Розробка програми та забезпечення організації психологічного розвантаження та розважально-пізнавального дозвілля для відновлення психічного здоров'я школярів.

Термін та результат надання послуг :

Орієнтовний термін надання послуг – з 24 січня по 6 лютого 2024 року.

Бюджет:

Бюджет на надання інформаційно-консультативних послуг щодо проведення спортивного табору психологічної підтримки для школярів з Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад   залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 31 жовтня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 4 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.