ТЕНДЕР з надання послуг організації спортивного дозвілля для учасників психологічно-спортивного табору з Київської та Чернігівської областей

ТЕНДЕР

з надання послуг організації спортивного дозвілля для учасників психологічно-спортивного табору з Київської та Чернігівської областей

 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення організації спортивного дозвілля під час проведення психологічно-спортивного табору з 24 січня по 06 лютого 2024 року (м.Винники, Львівська обл.) для 60-ти школярів з деокупованих територій, зокрема Київської та Чернігівської областей.

Обсяг робіт:

1. Розробити спортивну програму та організувати тренувальні заняття на базі ФК «Рух» для 60-ти школярів з Чернігівської та Київської областей.

2. Забезпечити роботу 2-х спортивних кураторів з організації спортивної програми для учасників табору.

3. Підбір кваліфікованих тренерів (6 осіб) для проведення спортивних тренувань та підсумкових тестувань на лазерному обладнанні учасників табору.

4. Забезпечення проведення щоденної ранкової оздоровчої активації та теоретичних занять з основ здоров’я та фізичної культури.

5. Забезпечити спортивним інвентарем та іншим обладнанням для проведення якісного спортивного дозвілля учасників табору.

Термін та результат надання послуг :

Орієнтовний термін надання послуг – з 24 січня по 6 лютого 2024 року.

Бюджет:

Бюджет на надання послуг організації спортивного дозвілля для учасників психологічно-спортивного табору з Київської та Чернігівської областей залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 05 листопада 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

 

 

 

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.