ТЕНДЕР з надання послуг організації та проведення психологічно-спортивного табору для дітей з Київської та Чернігівської областей

ТЕНДЕР

з надання послуг організації та проведення психологічно-спортивного табору для дітей з Київської та Чернігівської областей 

 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання експертних послуг з організаційного забезпечення роботи табору, надання послуг психологічного розвантаження та організації розважально-пізнавального дозвілля під час проведення спортивного табору психологічної підтримки для 60-ти школярів з Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад до м.Винники, Львівська обл.

Обсяг робіт:

1. Організувати проживання учасників 60-ти школярів та 6 супроводжуючих з Чернігівської та Київської областей.

2. Вимоги до умов проживання:

    •  Чотиримісне поселення на роздільних ліжках для 60-ти учасників.

    • Номери одного класу, оптимально – всі в одній будівлі. Рівень «стандарт» чи

«економ».

  • Забезпечити цілодобовий доступ до укриття з двома виходами на випадок повітряної тривоги на території готелю.

Термін та результат надання послуг :

Орієнтовний термін надання послуг – з 24 січня по 6 лютого 2024 року.

Бюджет:

Бюджет на надання послуг організації та проведення психологічно-спортивного табору для дітей з Київської та Чернігівської областей залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 31 грудня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.