ТЕНДЕР з надання послуг з організації та харчування учасників тренінгу для вчителів

ТЕНДЕР

з надання послуг з організації та харчування учасників тренінгу для вчителів

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання послуг з організації та харчування 60-ти представників педагогічних закладів і установ освіти Ірпінської, Іванківської та Чернігівської громад під час тренінгу «Психологічна підтримка освітян: сучасні виклики освітнього середовища».

Обсяг робіт:

Послуги з організації харчування здійснюється відповідно до вимог замовника за узгодженим та затвердженим меню. Виконавець повинен надати весь комплекс послуг, необхідний організації харчування 60-ти учасників тренінгу (кава-брейк-1 день, сніданок -2 дні, обід — 3 дні, вечеря — 1 день).

Термін та результат надання послуг:

Орієнтовний термін надання послуг – з 24 жовтня 2023 року по 26 жовтня 2023 року.

Бюджет:

Бюджет на надання послуг з організації та харчування учасників тренінгу для вчителів залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 09 жовтня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 3 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань (мінімум 3 заходи).

Визначення переможців: Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.