Тренінг для вчителів "Дій за озон" в Чернігові

16 листопада 2018 року досвідчені тренери – Пруцакова О.Л. (провідний науковий співробітник, кандидат педагогічних наук НМУІППО імені Б. Грінченка) та Санковська І.М. (методист, викладач НМУІППО імені Б. Грінченка) провели навчальний тренінг "Дій за озон!" для 30 вчителів м. Чернігова та Чернігівської області: 

Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту ПРООН-ГЕФ ПМГ «Підтримка Центру сталого розвитку та безпеки громади», проекту ПРООН-ГЕФ ПМГ «Підвищення рівня громадської обізнаності щодо змін клімату та захисту озонового шару» та співпраці з Чернігівською обласною організацією Українського товариства охорони природи та кафедрою екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Формат тренінгу передбачав створення моделі особистого захисту, проведення власних спостережень, створення «карбонового куточка» та міні-конференції з даної проблематики. Проектна діяльність здійснювалася через призму використання навчального комплекту ««Озонекшн», який складався з 2 посібників – для вчителя та учнів.  Даний посібник є перекладом навчального  комплексу «Хай Скай» (Високе небо) для закладів загальної середньої освіти, який було розроблено за сприяння програми з навколишнього середовища ООН (ЮНЕП), Програми Озонекшен та підтримки Багатостороннього фонду з реалізації Монреальського Протоколу.

За результатами  тренінгу у своїх навчальних закладах вчителі проведуть заняття, години спілкування та інші позашкільні ходи та проінформують про їх результати  мережу "Оззі Озон".