Тренінг «Молодіжні ініціативи та зелене відновлення: від ідеї до результатів»

За підтримки Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» та Ірпінської міської ради 14 липня 2023 року в м.Київ у бізнес-простірі Peremoga пройшов тренінг «Молодіжні ініціативи та зелене відновлення: від ідеї до результатів» за участю близько 30 представників Молодіжної ради м. Ірпінь, представники громадських організацій та ініціатив та представники Молодіжної групи ПМГ ПРООН-ГЕФ.

Учасники були ознайомлені з основами проектного менеджменту, особливостями фінансового звітування, досвідом зеленого відновлення та молодіжних екологічних ініціатив, кращими практиками ПМГ ПРООН-ГЕФ у запровадженні  ініціатив в громадах, взяли учать у практичних заняттях з проектного менеджменту, вироблення навичок для підготовки власних проектів для молодіжних груп, громад з акцентами на питаннях зміни клімату, смарт агроекології, захисту лісів та вирішення глобальних екологічних проблем на місцевому рівні.

Під час тренінгу для учасників було проведено квест «Цілі Сталого Розвитку: вивчай та досягай!», який допоміг краще зрозуміти що таке Цілі Сталого Розвитку, як вони впливають на життя і що можна зробити задля їх досягнення до 2030 року. Крім того, було представлено фото-виставку кращих проектів ПМГ ПРООН-ГЕФ та проведено оглядову екскурсію "Видатні українці крізь століття. Від Русі до сучасності".