30 березня для вчителів Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ було проведено тренінг "Освіта для сталого розвитку: інтерактивні вправи та ігри для просування ЦСР серед молоді".
Освіта для сталого розвитку є ключовим елементом Порядку денного сталого розвитку до 2030 року, і хоча в умовах воєнного стану в Україні ці питання здаються, як то кажуть не на часі, повоєнне відновлення повинне базуватися саме на принципах сталого розвитку та зеленого відновлення. Тож учасники тренінгу познайомилися з практичними інструментами для просування Цілей сталого розвитку серед молоді, зокрема з екологічними іграми, які вже багато років розробляє та поширює Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні». Вчителі детально познайомилися з іграми та вправами, які направлені на вироблення практичних навичок та звичок, відповідальне ставлення до природи, а також на розвиток системного та креативного мислення, зокрема з іграми «Мережа життя», «Цілі сталого розвитку: вивчай та досягай», «Безпечна громада», «Зелений менеджер» та іншими. Особливий акцент було зроблено на відновленні та реабілітації дітей, які постраждали від сильного стресу, у тому числі через війну, зокрема розглядали нові підходи у освіті такі як природотерапія та екотерапія.
Нагадуємо, що всі наші ігри, посібники та інші матеріали доступні у вільному доступі за посиланням: https://ecoosvita.org.ua/node/5
Захід відбувся в рамках проєкту ПМГ ПРООН/ГЕФ «Раннє відновлення у співпраці з Центром безпеки та розвитку через інтеграцію енерго- та ресурсозбереження в сталу життєдіяльність громади». Дякуємо Ірпінській міській раді за постійне партнерство та співпрацю.