Тренінг з питань проєктного менеджменту для молоді Чернігівщини

22 червня 2023 року в Мезинському національному природному парку Чернігівської області пройшов другий тренінг з циклу тренінгів для молоді з питань проєктного менеджменту, звітності та особливостей реалізації молодіжних екологічних ініціатив за участю близько 30 осіб.

Учасники отримали знання щодо особливостей залучення молоді до кліматичних дій через навчання, поширення обізнаності та реалізацію власних екологічних ініціатив, особливостей фінансового звітування та фінансової дисципліни в молодіжних екологічних проектах та ознайомились з кращими практиками впровадження екологічних проектів ПМГ ПРООН/ГЕФ. Взяли участь у практичних заняттях по написанню проєктних заявок та особливостей закупівлі товарів, робіт та послуг в рамках молодіжних екологічних ініціатив.

В рамках заходу було проведено екологічні молодіжні студії з створення виробів для фітотерапії, виготовлення органічної косметики та визначення фіторізноманіття їстівних рослин за наочним природним матеріалом, екологічна гра-квест «Цілі сталого розвитку» та оглядова екскурсія по природним стежкам Мезинського національного природного парку.