В Ірпінській школі відбулася акція «Алея довіри» та підсумок конкурсу «Я & Поліція»

14 травня 2018 року в Ірпінській школі №13 відбулася акція «Алея довіри» та підсумок конкурсу малюнків «Я & Поліція. Ми довіряємо один одному». Захід організовано в рамках реалізації проекту «Розвиток платформи для взаємодії поліції та громад».

Під час заходу школярі разом з представниками поліції були залучені до спільної висадки дерев та кущів на території школи. Учні школи мали можливість поспілкуватися з представниками поліції вживу у невимушеній обстановці. Проведення спільних заходів серед школярів із залученням представників поліції сприяє формуванню у школярів свідомої правової поведінки та формуванню взаємної довіри.

Також під час акції було підбито підсумок конкурсу малюнків «Я & Поліція. Ми довіряємо один одному». Конкурс було організовано з метою посилення діалогу та довіри між учнями та поліцією. В конкурсі взяли участь більше 100 учнів школи. Переможців було нагороджено символічними подарунками, які сприяють позитивному сприйняттю поліції та інтерактивною грою «Безпечна громада», яку розроблено в рамках Проекту. Метою гри є у легкій та доступній формі навчити школярів безпечним моделям поведінки у різноманітних ризикваних ситуаціях.

Сподіваємося, що наш захід стане прикладом для наслідування та сприятиме проведенню подібних заходів у інших навчальних закладах, а також стане каталізатором посилення співпраці школи та поліції, створення безпечного середовища.