Вітаємо з Днем учителя!

Партнерська Мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку» за понад 10 років своєї роботи відзначає, що молодь є найпотужнішою силою, яка здатна змінювати та заохочувати інших до змін. Завдяки підтримці молоді наша діяльність має значні здобутки в сфері екологічної обізнаності, поінформованості, розбудови спроможності, формуванні сталого способу життя в громадах. А правильний шлях до прийняття правильних рішень їм показують Вчителі!

Саме вчитель завжди був і залишається взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, творчого горіння! Ви, як Сонце, даруєте тепло і любов своїм учням. Ви, як щедра природа, ділитесь із дітьми своїм життєвим досвідом і безцінними знаннями. Ви крок за кроком ведете дітей до вершин Країни Знань.

У цей прекрасний осінній день Партнерська Мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку» вітає Вас із професійним святом – Днем учителя!

 

Шановні вчителі,

Робота вчителя більше, ніж просто передача інформації учням.

Кожен навчальний предмет, лише спосіб донести, що світ різноманітний. Саме головне проходить поміж речень.

 Ви впливаєте на формування особистості, закладаєте способи життя.

Манера говорити, триматися, відповідати цінностям про які розповідаєте учням, способи розв'язання проблем, відношення до труднощів.

Професія накладає зобов'язання бути взірцем, тому,що ви хранителі знань.

Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру і добробуту в ваших сім’ях, натхнення та віри у щасливий завтрашній день. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно. Без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток, на краще майбутнє!

Вітаємо вчителів та викладачів освітних закладів та шкіл , які залучилися до партнерства в мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку»:

 

Зі святом вас!

Партнерська Мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку».