ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ «ПІДГОДУЄМО ПТАХІВ ВЗИМКУ»

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ «ПІДГОДУЄМО ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Мета природоохоронної акції: виховання любові до природи, відповідального  ставлення до птахів; проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження зимуючої орнітофауни м. Чернігова та Чернігівської області.

Завдання природоохоронної акції:

Ø    ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості;

Ø    надання учням, студентам та небайдужим громадянам нових та цікавих знань з біології і екології птахів, аспектів їх підгодівлі;

Ø    розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація до їх охорони та підгодівлі в несприятливу пору року.

Учасники акції: до участі в природоохоронній акції запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці позашкільних закладів еколого–натуралістичного напрямку, студенти вищих навчальних закладів, громадські екологічні об'єднання м. Чернігова та Чернігівської області. Участь в акції може бути індивідуальною або у складі команди, гуртка, класу, групи, об’єднання.

Терміни проведення акції: з 01 грудня  – по  15 грудня 2017 року (з подальшою підгодівлею птахів в несприятливу зимову та ранньовесняну пору року). Роботи Оргкомітет акції просить сфотографувати і надіслати на електронну адресу yalivschyna_rlp@ukr.net до 16 грудня 2017 року. 

Детальніше за посиланням: /sites/default/files/imce/polozhennya_pryrodoohoronna_akciya_pidgoduy_ptahiv_vzymku_2017.doc