Партнерська мережа долучилася до нагородження переможців конкурсу творчих робіт для учнів 10-11 класів «Молодь Київщини за зелену економіку»

Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела щорічний конкурс творчих робіт для учнів 10-11 класів м. Києва та Київської  області «Молодь Київщини  за зелену економіку».

Метою конкурсу є формування екологічного мислення і культури молодого покоління як рушійної сили впровадження ідей сталого розвитку економіки і підприємництва на Київщині з урахуванням  сучасних екологічних проблем світу,  країни і регіону,  з усвідомленням особистої відповідальності за стан довкілля і безпеку умов проживання, дотримання норм соціальної, екологічно грамотної поведінки.

Були представлені такі тематичні напрями творчих робіт:

  • Актуальні еколого-економічні проблеми м. Києва та Київської області і шляхи їх вирішення.
  • Енергоефективність і шляхи її підвищення.
  • «Зелений» транспорт.
  • Органічне землеробство: сутність і перспективи розвитку на Київщині.
  • Побутові відходи – найбільша екологічна проблема урбанізованих територій чи перспектива для бізнесу?
  • Екологічне, енергоощадливе будівництво.
  • Можливості розвитку «зеленого» туризму в місті та регіоні.

 

13  квітня 2017 року в рамках V-тої Міжнародної конференції "Зелений бізнес: життя заради майбутнього" переможці Конкурсу оприлюднили свої результати. До нагородження переможців долучилася також Партнерська мережа "Освіта в інтересах сталого розвитку". Зокрема, учням було подаровано екологічні ігри "Зелений менеджер", брошури з питань біорізноманіття, проектного менеджменту, плакати щодо нових інформаційно-просвітницьких можливостей з питань освіти для сталого розвитку,  розроблені громадськими організаціями за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ.