Вітаємо школу №225 м.Києва із відкриттям інформаційно-екологічного центру

21 березня 2017 року відбулося відкриття інформаційно-екологічного центру, в рамках якого проведено презентацію бінарного уроку географії з використанням SMART дошки з розділу «Регіони і країни світу», яку підготували разом з учнями вчитель англійської мови Глуховська А.І. та вчитель географії Гордюта Т.В.

Також було проведено екологічно дружні заходи від Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» за окремими локаціями:

1. Презентація "Стежками Чарлісся", акція «Збережемо первоцвіти», автограф-сесія та творча зустріч за участю представника НПП "Голосіївський" Крижановської Ольги Тимофіївни, к.ф.н., та письменниці Олени Крижановської. Для 25 осіб, 6-7-ий клас.

2. Майстер-клас з природних матеріалів – Контар Ірина Сергіївна, к.б.н. (www.rogozka.io.ua). Для 15 осіб, 9-10 клас.

3. Майстер-клас з виготовлення органічної косметики (громадська організація "Екологічне майбутнє" Бондар Анастасія), для 10 осіб, 8-9 клас.

Партнерська мережа вітає школу № 225 м.Києва з відкриттям інформаційно-екологічного центру та висловлює щиру подяку за співпрацю та розвиток ініціативи. Дякуємо учням, вчителям, батькам та всім небайдужим, хто долучився до чудової ініціативи. Бажаємо вам подальних здобутків та натхнення у просуванні освіти для сталого розвитку. Також окрему подяку висловлюємо учасникам Партнерської мережі, які долучилася до заходу. Ну і на кінець висловлюємо вдячність ПМГ ПРООН/ГЕФ за підтримку молодіжних ініціатив.

Учасники Партнерської мережі завжди готові до обміну досвідом та співпраці.